LVRU


MEKLĒŠANA
PREČU KATEGORIJAS
KONTAKTI

Jūnija mēnesī  pārceļamies uz jaunām telpām, tāpēc šajā periodā pasūtījumus pieņemam tikai mūsu interneta veikalā www.kaminiplus.lv 

Tālr. +371 28662412
(Lūdzu zvanīt darba laikā)

e-pasts: [email protected]

www.KaminiPlus.lv

Darba laiks: 

 
P - 10:00-16:00 
O - 10:00-16:00
T - 10:00-16:00 
C - 10:00-16:00 

P - 10:00-16:00
S - Slēgts 

SV - Slēgts

 
DŪMVADI
Metāla dūmvadi. 
Vilpros Pramone - līderis metāla dūmvadu ražošanā Baltijas valstīs. Nopietna rūpnīca ar nopietnu kvalitāti. Beidzamajos gados pārsvarā visa produkcija tiek eksportēta gan uz Eiropu un Skandināvijas valstīm, gan Krieviju , Baltkrieviju u.c. Katru gadu rūpnīca piedalās starptautiskās būvniecības izstādēs Vācijā, Lielbritānijā, skandināvijā u.c. Kaminiplus.lv ir oficiāls rūpnīcas pārstāvis Latvijā, līdz ar to jebkurš pasūtījums tiek piegādāts klientam 4-5 darba dienu laikā. 
Mēs piedāvājam uzprojektēt, piegādāt un samontēt jebkuru Vilpros Pramone rūpnīcā izgatavoto metāla dūmvadu. Visa ražotā produkcija atbilst ES standartiem. Jaunā rūpnīca, pateicoties modernām tehnoloģiskajām līnijām, izgatavo ļoti augstas kvalitātes izolētus, bez izolācijas, kā arī rūpnieciskos dūmvadus (standartprodukcija diametrs no 80mm-600mm). Lai nekļūdīgi varētu pasūtīt dūmvada komplektāciju, mēs piedāvājam aizbraukt uz Jūsu objektu, uzmērīt un ieteikt pareizāko tehnisko risinājumu Jūsu kamīna vai citas apkures iekārtas dūmvada ierīkošanai.

Rūpnīcas video: