LVRU


MEKLĒŠANA
PREČU KATEGORIJAS
KONTAKTI

Jūnija mēnesī  pārceļamies uz jaunām telpām, tāpēc šajā periodā pasūtījumus pieņemam tikai mūsu interneta veikalā www.kaminiplus.lv 

Tālr. +371 28662412

e-pasts: [email protected]

Veikals: KaminiPlus.lv

        Skatīt kartē

Veikala darba laiks: 


 
P - 10:00-16:00 
O - 10:00-16:00
T - 10:00-16:00 
C - 10:00-16:00 

P - 10:00-16:00
S - Slēgts 

SV - Slēgts

 
PREČU PIEGĀDES NOSACĪJUMI

 Pasūtījuma noformēšana :

 1.Izvēlieties preces internetveikalā spiediet "grozā". Prece parādīsies Jūsu pirkuma grozā lapas labajā augšējā stūrī. Ar + vai - zīmi pie preces variet palielināt vai samazināt konkrēti izvēlēto preču skaitu. Tā turpiniet kamēr pirkuma grozā ievietosiet visas sev vēlamās preces. Tad spiediet "pirkt".

2. Aizpildiet visu nepieciešamo informāciju par sevi. Un spiediet "pasūtīt".

3.Pasūtījums automātiski tiek nosūtīts mums. Jūs saņemsiet pasūtījuma kopiju uz norādīto e-pastu.

 4. Noteikti norādiet savu tālruni, lai mēs varam ar Jums sazināties un apstiprināt preču pieejamību noliktavā.

 5. Jūs saņemsiet rēķinu preču un piegādes apmaksai uz  Jūsu norādīto e- pastu pēc tam, kad būsim apstiprinājuši preču pieejamību noliktavā. Neapmaksāta prece tiek rezervēta noliktavā Jums 5 dienas.

6. Apmaksa tiek veikta ar pārskaitījumu caur Jūsu internetbanku vai apmaksājot rēķinu bankā.
   Apmaksa skaidrā naudā par pasūtījumu iespējama mūsu veikalā un ja prece ir veikalā uz  vietas, uzreiz to ir iespējams saņemt.

Preču saņemšana un piegāde: 

1. Preču saņemšana bez piegādes maksas - veikalā  Kaminiplus.lv , Rīgā, Vienības gatve 81, LV-1004
2. Preču piegāde pēc jūsu adreses.

 - Bezmaksas piegāde līdz objektam ( bez ienešanas) pirkumam virs 1000EUR  Rīgā un visās Latvijas pilsētās ( neattiecas tikai uz keramiskajiem dūmvadiem)

- Preču piegādes izmaksas precēm, pirkumiem līdz 1000 EUR:

Rīgā un Latvijā :
3,88-4,88 EUR ( uz Omnivas pakomātu) , 
10-25 EUR (mazizmēra preces, piegāde ar kurjeru )
25-50 EUR (smagās preces, piegāde ar transporta kompāniju, kurjeru, bez ienešanas)

Preces tiks izsūtītas un  piegādātas tikai pēc apmaksas saņemšanas par preci. Uz Jūsu e-pastu nosūtīsim apstiprinājumu, ka pasūtījums ir nosūtīts. 
  Preču piegādi nodrošina:

- Rīgā un Latvijā : Kaminiplus.lv  transports, transporta kompānija vai  kurjerpasts (atkarībā no preces lieluma).

Preču piegādes notiek darba dienās pirmdiena-piektdiena no plkst. 10.00-19.00
Piegādes diena tiek saskaņota ar pircēju.  

Preču piegādes termiņš var mainīties atkarībā no preču pieejamības noliktavā - pamatsortiments vai pasūtāma prece. Pamatsortiments ir pieejams uzreiz mūsu veikalā. Pasūtāmās preces-piegādes termiņš atkarīgs no konkrētā ražotāja preču piegādes grafika. Par to Jūs tiksiet informēts pirms rēķina izsūtīšanas  un apmaksas veikšanas .
Preces , kuras kurjers nevar viens panest (virs 25kg)  , viņam tiek sniegta palīdzība no pasūtītāja puses.

 PREČU GARANTIJA

 1. Garantija
- Garantija attiecas uz visām Kaminiplus.lv  pirktajām precēm. 

- Garantijas periods stājas spēkā no izstrādājuma/preces iegādes datuma

 - Piegādātājs garantijas laikā bez maksas novērš defektus, kas radušies izgatavotāja rūpnīcas vainas dēļ.

 - Garantija netiek pagarināta vai atjaunota, nomainīto detaļu garantijas laiks ir 6 mēneši, bet tas nevar pārsniegt kopējo preces garantijas laiku.

 - Garantijas laikā preces bojāto detaļu nomaina piegādātāja servisa departamenta darbinieki vai pilnvarotas personas.

- Ražotāja noteiktais garantijas termiņš dažādām precēm var būt  atšķirīgs. Informāciju par ražotāja garantijas termiņu  izvēlētajai precei  jautāt  pārdevējam. 

- Likumiskās garantijas ietvaros, patērētājs ir tiesīgs 24 mēnešu laikā no pirkuma brīža iesniegt prasību par preces neatbilstību līguma noteikumiem. Pretenzijas pieteikšanas tiesības ir spēkā, ja prece tika izmantota tikai paredzētājos apstākļos un tikai majsaimniecībā. Juridiskām personām, kas nav Patērētājs, tiek nodrošināta tikai Ražotāja noteiktā garantija .

  - Garantijas nosacījumi nav attiecināmi uz precēm , kuriem ir ierobežots resurss ( piem. ugunsdrošās auklas). 

 - Garantijas nosacījumi ir spēkā, ja  tiek uzrādīti:  pirkumu apliecinoši dokumenti (čeks vai pavadzīme un garantijas talons); ). 

2. Garantija neattiecas uz šādiem gadījumiem:

 - ja nevar uzrādīt preces pirkšanas čeku, pavadzīmi vai garantijas sertifikātu

- Ja nav garantijas sertifikāta , vai tas nav pienācīgi aizpildīts

- Ja prece netiek lietota saskaņā ar tai paredzēto pielietojumu vai netiek ievēroti preces lietošanas noteikumi

- Ja prece tiek ekspluatēta lielos putekļu vai liela mitruma apstākļos ( arī nepareiza preces uzturēšana)

- Ja precei ir mehāniski bojājumi

- Ja apkures iekārta ir piepildīta ar ūdeni, kas pārsniedz pieļaujamo cietības pakāpi

- trauslu , viegli plīstošu detaļu bojājumi ( stikls, šamota un keramikas plāksnes)

- Ja neapmierinoši rezultāti ir saistīti ar projektēšanas kļūdām

- Ja defekts noticis nepareizi pieslēgtas preces rezultātā ( iekārta pieslēgta pie pārāk augsta spiediena, sprieguma svārstības, tehniski nepareizs pieslēgums)

- ja tiek konstatēts, ka preces uzstādīšanu ir veikusi persona, kurai nav tiesību veikt ar šo iekārtu uzstādīšanu saistītos darbus

- precei ir garantijas plombu, sērijas numuru bojājumi 
- prece nav lietota tai paredzētajām vajadzībām un nav eksplutēta tā, kā tas ir norādīts lietošanas instrukcijā.
- prece, kura ir bojāta lietotāja dēļ (piemeram- saskrāpētas, salauztas konstrukcijas, saplaisājis ekrāns, uzliets ūdens tam neparedzamajām vietām, nepareiziem līdzekļiem kopta prece, ja precē ir atrasti nepiederoši priekšmeti,  kas liecina par nepareizu preces eksplutāciju).
- ja izstrādājumā redzamas nekvalificēta remonta pēdas, kā arī remontam izmantotas nestandarta reserves daļas vai izejmateriāli .
- dabiska elementu nolietojuma gadījumos.
- ja prece izmantota ražošanas vai profesionāliem mērķiem (ja konkrētā prece nav paredzēta šādiem nolūkiem).
- garantija nedarbojas, ja radušies bojājumi ir nepareizas transportēšanas rezultātā.

3. Preču garantiju nodrošina ražotājs.Gadījumā ja prece ir sabojājusies, lūdzu griezties mūsu veikalā Kaminiplus.lv Rīgā, Vienības gatvē 81, LV- 1004 darba dienās no 10.00-16.00 līdzi ņemot pirkumu apliecinošu dokumentu un garantijas talonu vai zvaniet pa tālruni 28662412.

Atteikuma tiesības pamatojoties uz distances līgumu.
1. Atteikuma tiesības un atgriezt preci iespējams 14 kalendāro dienu laikā no brīža kad prece ir iegūta vadījumā, neminot atgriešanas iemeslu, saskaņā ar likumdošanā noteikto distances tirdzniecības līgumu.

2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, ir jāinformē SIA Komforta Tehnoloģijas , adrese Rīga , Vienības gatve 81, LV-1004 , telefons 28662412 , e-pasts: 
[email protected]  ,par lēmumu atteikties no šī līguma   aizpildītu atteikuma veidlapu atsūtot to pa pastu vai e-pastu, vai piegādājot uz mūsu norādīto adresi.

3. Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad patērētājs  ir ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko patērētājs ir norādījis, ir ieguvis preces valdījumā. Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinieties  vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri.

4. Ja, patērētājs atteiksieties no šī līguma, SIA Komforta Tehnoloģijas  atmaksās visus no patērētāja konkrētā distances līguma ietvaros saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka patērētājs ir izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad SIA Komforta Tehnoloģijas  tika informēts par patērētāja lēmumu atteikties no šī līguma. SIA Komforta tehnoloģijas  var aizturēt naudas atmaksājumu līdz brīdim, kad SIA Komforta Tehnoloģijas  būs saņēmis patērētāja nosūtītās, atgrieztās preces.

5. Izmantojot atteikuma tiesības patērētājam būs jāsedz preces atpakaļatdošanas tiešās izmaksas, izņemot gadījumus, kad SIA Komforta tehnoloģijas  ir piekritis segt šīs izmaksas. Maksimālās preces atgriešanas izmaksas varētu būt aptuveni 60 EUR (atkarībā no preces tipa un svara) vai saskaņā ar Latvijas Pasta vai cita kurjeru pakalpojumu sniedzēja norādītājām izmaksām.

6. Jāatceras ka  izsūtot preci , patērētājam ir jānodrošina tās iepakojums tāds, lai transportējot precei nevarētu rasties bojājums. Lai, izvairītos no pārpratumiemiem, mēs iesakam preci nosūtot atpakaļ to arī apdrošināt, pretējā gadījumā par preces bojājumiem atbildību uzņemas patērētājs.

7. Ja patērētājs vēlas izmantot atteikuma tiesības, jāatceras, ka viņš ir atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Tāpēc jāņem vērā, ka atteikuma tiesību izmantošanas termiņā  patērētājam ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Izmantojot atteikuma tiesības, patērētājs ir atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

8. Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punkts nosaka ka, patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja
- Preces vai pakalpojuma cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikuma tiesību termiņā;
- Prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai ja prece ir nepārprotami personalizēta;
- Prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;
- Patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ ,
- Prece tās īpašību dēļ pēc piegādes ir neatgriezeniski sajaukusies ar citām lietām; 
- Patērētājs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu;

9. Gadījumā, ja patērētājs grib atteikties no preces, tā patērētājam ir jānogādā mūsu veikalā Rīgā, Vienības gatvē 81, LV-1004. obligāti līdzi ņemot pirkumu apliecinošu dokumentu.

Atteikuma veidlapa

Precīzāk par patērātāja tiesībām un pienākumiem lasi šeit šeit: http://www.likumi.lv/doc.php?id=23309  

Noteikumi par distances līgumu lasi šeit: http://likumi.lv/doc.php?id=62580


  
Ja Jums ir papildus jautājumi par piegādi, pasūtījuma veikšanu vai par jebkuru preci - rakstiet [email protected]  vai  zvaniet veikala darba laikā -  tālr.  28662412 . 

Novēlam patīkamu iepirkšanos!
Ar cieņu,
Kaminiplus.lv

 

   Mēs atrodamies: Vienības gatve 81, Rīga 


Skatīt lielāku karti